Celopolepy

Celopolepy vozidel jsou v dnešní době oblíbenou možností pro rychlou změnu barvy a zároveň i částečné ochrany laku Vašeho vozidla.

Změna barvy přestříkáním jiným lakem je časově náročný a hlavně nevratný způsob změny barvy případně designu vozidla. Korporátní barvy a polepy vozidel společností by měly být co nejvíce příznačné pro konkrétní Vaši společnost. Stříkáním vozidla na takovou barvu případně design, se vozidlo často stává neprodejným při vyřazení z evidence společnosti.

Při výběru barev z běžných katalogů výrobců, není neobvyklé, že barvy karosérií jednotlivých vozidel vyrobenými jinými výrobci, nejsou zcela identické. Výběrem stejného materiálu se zamezí i tomuto faktoru. A co víc, po vyřazení vozidla z evidence, je možné fólie jednoduše odstranit, a lak automobilu bude znovu jako nový.

Celopolepy jsou také zajímavým řešením pro běžné spotřebitele, kteří chtějí vlastnit výjimečný automobil. V široké škále nabízených materiálů se dají najít i vzory jako karbon, broušený hliník, lesklé, metalické i matné barvy a podobně. 

Tyto materiály jsou tedy jako stvořené pro vizuální tuning a personalizaci Vašeho vozidla.

Ukázky proměn

Přidáním materiálů od společnosti CFC® jsme do naší nabídky přibyly i jiné zajímavé extravagantní motivy jako chrom , chameleon, či dokonce semiš . V dnešní době nabízíme více než 150 různých designů pro vaše vozidlo. Mezi ně patří i připravené designyv prémiové tiskové a kvalitativní třídy. 

Vyberte si ze široké nabídky 3M nebo CFC® kliknutím na odkazy, pro lepší představivost, jak budou vaše designy vypadat.

Více ukázek z realizací je v naší galerii nebo na našem Instagramu a Facebooku!

Nezávazně poptat