Sauny

Sudové nebo jinými slovy barelové sauny jsou již více než 40 let známé po celém světě svým jedinečným stylem a dokonalým ručním zpracováním. Kvalitní sauna z „rustikálního červeného cedru“ ze Západní Virginie. Nízké barvení dřeva zabraňuje tvorbě skvrn. Jednotlivci, rodiny, sportovci a sportovní kluby mají jednu věc společnou. Touží po autentické, vysoce kvalitní sauně s dlouhou životností.

Nainstalujte si vlastní saunu pro zlepšení krevního oběhu, očistěte pokožku, zhubněte přímo doma, v garáži nebo na zahradě. Jednoduše nenajdete kvalitnější saunu, která ztělesňuje pravou finskou tradici sauny.

VŠECHNY SUDOVÉ SAUNY OBSAHUJÍ SAUNOVOU PEC

Výhody barelové sauny

RYCHLEJI SE ZAHŘÍVÁ

  • Barelová sauna má menší objem vzduchu uvnitř a menší celkovou plochu než klasická obdélníková sauna, což znamená, že se sauna ohřívá rychleji než běžná sauna.

ROVNOMĚRNÉ TEPELNÉ ŠITÍ

  • V sauně obdélníkového tvaru se v blízkosti stropu shromažďuje stoupající teplo. Na rozdíl od barelové sauny, kde teplo cirkuluje zpět po zakřivených stěnách, aniž by se shromáždilo nahoře a přehřálo se ve většině hlav. Proudění vzduchu je tak rovnoměrně rozloženo po celé sauně.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

  • Kastovní sauna potřebuje méně času a energie, aby dosáhla dostatečné teploty pro saunu než klasický tvar sauny. Tloušťka dřeva / stěn jistě výrazně pomáhá izolovat, efektivní účinnost a udržovat nastavenou teplotu.

SAUNA CASF JE POHODLNÁ

  • V barelové sauně se cítíte pohodlně, když sedíte zpět ke zaoblené stěně, nebo se opřete o plochou stěnu, abyste mohli klidně dát nohy nahoru a saunovat.

PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÉ DŘEVO

  • Naše kastovní sauny jsou vyrobeny z pevných dokonale frézovaných desek spojených dohromady, které jsou strženy obručemi z nerezové oceli a používají minimální množství upevňovacích prostředků. Taková konstrukce umožňuje dřevu pracovat a prodloužit životnost sauny.

NEZAPOMENUTELNÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

  • Vzhledem k tomu, že stěny jsou vyrobeny z jedné vrstvy silných desek, můžete si vychutnat přirozené zvuky pracovního dřeva.

KONSTRUKCE ODOLNÁ VŮČI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

  • Tvar sudové sauny je navržen tak, aby odolával zatížení sněhem a je vhodný pro tekoucí dešťovou vodu. Barelovou saunu jsme umístili na pevné základny, které ji chrání před přímým kontaktem s vlhkou půdou. Tyto pedetika mají také tu výhodu, že umožňují položení sauny prakticky na jakémkoli rovném povrchu – na terase, na zámecké dlažby, na štěrkovém loži.

ESTETICKÝ ZAHRADNÍ DOPLNĚK

  • Sudová sauna je atraktivním estetickým prvkem, který potěší oči. Pokud chcete vylepšit svou zahradu, cassh sauna je ta správná. Nechte révu růst nad ním, zasazte kolem něj keře a květiny nebo ji umístěte vedle rybníka nebo bazénu.

JAKÝ DRUH DŘEVA POUŽÍVÁME K TOMU, ABYCHOM UDĚLALI BARELOVOU SAUNU?

Rustikální červený cedr – pro výrobu sudové sauny se používá pouze nejjemnější měkké dřevo pro nejvyšší kvalitu izolace a odolnost vůči vnějším povětrnostním vlivům. Je přirozeně odolný vůči hnilobě a hmyzu, proto je vhodný pro vnější použití. Naše modely kasy saun jsou vyrobeny z rustikálního západního červeného cedru. Jeho přirozeným rysem jsou zdravé a pevné uzly, které dodají sauně jedinečný vzhled a nesnížou kvalitu, design, izolaci nebo životnost sauny.

Vnitřní lavice jsou hladké pro příjemné sezení a vnější desky vytvářející stěnu sauny se nedrtí hladce.

Rozdíly v typech dřeva

Modřín

Rustikální červený cedr

Čistý cedr

Reference zákazníků